Prywatne ubezpieczenia zdrowotne Vision

Opening Hours : Ubezpieczenie zdrowotne
  Contact : +48 500-017-133

Zalety ubezpieczenia grupowego

service-1

Ubezpieczenie zdrowotne w INTER Polska to korzyść dla Pracodawcy:

– zmniejszenie absencji chorobowej Pracowników,
– podniesienie jakości i wydajności pracy, większa motywacja Pracowników i zaufanie względem firmy,
– możliwość zaliczenia kosztów prywatnej opieki medycznej do kosztów uzyskania przychodu,
–  nowoczesne ubezpieczenie INTER VISION jako czynnik zwiększający atrakcyjność pracy w procesie rekrutacji,
–  kompleksowa obsługa w zakresie medycyny pracy (badania wstępne, okresowe i kontrolne)                                                                                    
– ubezpieczamy małe firmy już od 3 pracowników
 

Ubezpieczenie zdrowotne w INTER Polska to korzyść dla Pracownika:

–  szybki i łatwy dostęp do świadczeń medycznych z pomocą Centrum Klienta INTER Polska,
–  szeroki zakres świadczeń, zapewniający opiekę medyczną w każdej sytuacji,
– pakiet świadczeń assistance – w przypadku nieprzewidzianych okoliczności,
–  szeroka sieć placówek kontraktowych INTER Polska w dogodnych lokalizacjach,
– wolny wybór lekarzy i placówek medycznych poza siecią placówek INTER Polska w całym kraju  w ramach rozliczeń gotówkowych,
–  możliwość objęcia opieką medyczną dzieci, współmałżonków/partnerów,
– możliwość przeprowadzenia badań profilaktycznych raz w roku

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne stanowią obecnie jeden z najważniejszych benefitów cenionych zarówno przez Pracodawców jak i Pracowników. Bezproblemowy dostęp do opieki medycznej oraz szeroki zakres świadczeń medycznych sprzyja profilaktyce zdrowotnej, co przekłada się na obniżenie absencji chorobowej Pracowników i korzystnie wpływa na rozwój firmy.

Nasza propozycja to pewność opieki medycznej dla Państwa Pracowników na najwyższym poziomie, w sieci ponad 650 placówek kontraktowych na terenie Polski. Wybór zakresu ubezpieczenia zależy od Państwa preferencji
i obejmuje nielimitowany dostęp do lekarzy specjalistów, szeroki zakres badań diagnostycznych i laboratoryjnych,
w wyższych wariantach także świadczenia dentystyczne, zwrot kosztów leków, testy alergiczne, rehabilitację oraz inne świadczenia.

                                               Zdrowie jest równie cenne jak czas, którego nie warto tracić w kolejkach do lekarzy.

 

Przede wszystkim zapewniają leczenie wszystkich chorób, brak okresów karencji oraz możliwość posiadania opieki zdrowotnej bez względu na wiek pracownika oraz stan jego zdrowia.  brak indywidualnej oceny ryzyka Prywatne ubezpieczenie zdrowotne to doskonała możliwość na zabezpieczenie się na wypadek wylewu, udaru czy zawału serca. To idealny sposób na posiadanie ochrony ubezpieczeniowej w razie następstw nieszczęśliwych wypadków. Takie ubezpieczenie, rozszerzone o ryzyko zawału serca i innych groźnych krytycznych schorzeń, to najlepsza ochrona dla ubezpieczonego i gwarancja tego, że w razie wystąpienia takiego zdarzenia, ubezpieczony nie pozostanie bez niezbędnej pomocy.

 

 

 

 

Coraz więcej firm decyduje się na wykupienie dla swoich pracowników grupowych ubezpieczeń medycznych. Tego typu opiekę medyczną zapewniają już nie tylko międzynarodowe korporacje czy duże przedsiębiorstwa, ale coraz częściej decydują się na nią również mniejsze firmy. Świadczy to bowiem o prestiżu pracodawcy oraz jest swoistą motywacją dla kadry, która nie musi na własną rękę martwić się o wizyty u specjalistów.

Firmy mogą zdecydować się na pakiety medyczne lub grupowe polisy. Polisy mają jednak o wiele więcej zalet niż abonamenty wykupowane w przychodniach. Przede wszystkim, w tym przypadku, pracownicy będą mieli możliwość korzystania z wielu placówek służby zdrowia. Dzięki temu będą więc mogli korzystać na przykład z sieci w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. W przypadku wizyt u specjalistów, będą mogli znaleźć także placówki, które ustalą im możliwie, jak najbliższy termin wizyty. Często polisy grupowe pozwalają także korzystać z dowolnych przychodni i centrów medycznych (towarzystwo ubezpieczeniowe zwraci koszty).

Większość pracowników z pewnością doceni również fakt, że polisa umożliwi im wizytę u dowolnego specjalisty bez skierowania od lekarza rodzinnego. Kolejną zaletą tego typu ubezpieczeń jest również pomoc w przypadku konieczności leczenia stałego (w szpitalach) . W zależności od przewidzianego pakietu, może to być pokrycie wszystkich kosztów leczenia lub odszkodowanie wypłacane po pobycie szpitalnym (często naliczane za każdy dzień).

Grupowe ubezpieczenia zdrowotne mają także bardzo korzystne ceny. Towarzystwa ubezpieczeniowe usługi medyczne kupują bowiem w cenach „hurtowych”.

Warunki medycznych ubezpieczeń grupowych

Towarzystwa ubezpieczeniowe przygotowały szeroki pakiet polis zdrowotnych dla firm. Z ubezpieczeń grupowych mogą skorzystać jednak nie tylko przedsiębiorstwa, ale także osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, a nawet fundacje czy instytucje finansowe. Często na wykupienie tego typu pakietów decydują się na przykład banki kupujące ubezpieczenia zdrowotne dołączane do określonych kart kredytowych albo kredytów.
Warto zwrócić uwagę na to, że zdrowotne polisy grupowe zapewniają nie tylko konsultacje lekarskie, badania i zabiegi, ale często również leczenie szpitalne (w przypadku polis prywatnych na tego typu pakiet decydują się jedynie nieliczni, ponieważ wiąże się on z dużymi kosztami). Taka polisa zapewnia również ubezpieczenie na wypadek śmierci, trwałego inwalidztwa lub niezdolności do wykonywania pracy. Często świadczenie przysługuje również w przypadku narodzin dziecka.

Prywatne polisy ubezpieczeniowe najczęściej wiążą się z koniecznością wykonania szeregu badań przed podpisaniem umowy z ubezpieczycielem. W przypadku polis grupowych, tego typu wymagania nie są aż tak obostrzone. Często pracownicy nie muszą więc wykonywać wcześniej badań. Rzadko również wypełniają specjalne ankiety medyczne. Dlatego takie ubezpieczenie może okazać się znakomitym rozwiązaniem na zapewnienie sobie opieki w przypadku, gdy mamy większe problemy zdrowotne czy jesteśmy w podeszłym wieku. Towarzystwa ubezpieczeniowe biorą bowiem pod uwagę fakt, że ewentualne dodatkowe koszty leczenia niektórych ubezpieczonych pokryją ze składek osób, które w znikomym stopniu korzystają z opieki medycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>