Prywatne ubezpieczenia zdrowotne Vision

Opening Hours : Ubezpieczenie zdrowotne
  Contact : +48 500-017-133

Sposób korzystania ze świadczeń

1.OBSŁUGA BEZGOTÓWKOWA W SIECI PLACÓWEK KONTRAKTOWYCH

Ubezpieczony ma możliwość realizacji wizyty lekarskiej lub badania bezgotówkowo w sieci placówek kontraktowych INTER Polska.
Każdorazowo przy rejestrowaniu się w placówce Ubezpieczony okazuje kartę ubezpieczenia wraz z dowodem tożsamości.
Na podstawie karty ubezpieczenia placówka rozpoznaje zakres świadczeń zdrowotnych przysługujących pacjentowi w ramach ubezpieczenia.

2. REFUNDACJA PONIESIONYCH KOSZTÓW NA PODSTAWIE RACHUNKU
W przypadku korzystania przez Ubezpieczonego ze świadczeń w placówkach medycznych nie posiadających umowy o współpracy z INTER Polska, rozliczenie odbywa się na podstawie przedłożonego, imiennego rachunku.
W takim przypadku INTER Polska zwraca koszty do wysokości określonej w Wykazie świadczeń zdrowotnych, na podstawie pisemnego zgłoszenia roszczenia na formularzu INTER Polska wraz z załącznikami. Załącznikami są oryginały rachunków/faktur i inne dokumenty niezbędne do realizacji świadczenia.

3. UMAWIANIE WIZYT

Ubezpieczony może umówić wizytę samodzielnie w placówce medycznej lub całodobowo za pośrednictwem Centrum Klienta INTER Polska. Centrum Klienta INTER Polska gwarantuje realizację konsultacji:
 

  • u internisty, pediatry lub lekarza rodzinnego najpóźniej do końca drugiego dnia roboczego następującego po dniu zgłoszenia.

 

  • pozostałe konsultacje specjalistyczne – najpóźniej do końca piątego dnia roboczego następującego po dniu zgłoszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>